Krizový PR kontakt: +420 604 506 782

Tvoje tvář má známý hlas: Úspěch pořadu stále mnozí nechápou

27.05.2016 15:19

Obrovský úspěch pořadu Tvoje tvář. Co si o tom myslíme?

Nedávno se moje kamarádka Tereza na Facebooku podivovala, proč tolik lidí kouká na show Tvoje tvář má známý hlas. Kdybych jí měla za sebe odpovědět, určitě bych zmínila tu nejzákladnější linku pořadu a tou jsou proměny. Ty jsou totiž obecně jako takové atraktivním nástrojem, který přitahuje. Vzpomínám si na videa plná dívek před a po nalíčení, tolik oblíbené konturování, jež dokáže výrazně změnit vzhled stavbu obličeje, dívku, která za pomoci make-upu omladila svou osmdesátiletou  babičku, veleúspěšný kalendář Proměny, nebo příběhy obézní ch žen, které neuvěřitelně zhubnou a stanou se atraktivnější.  Čím výraznější proměna, tím větší „wow“ efekt a obrovský virální potenciál. V Tvojí tváři tohle všechno můžeme vidět, navíc podpořené známými umělci, kteří na sobě dřou, aby v sobotním prime time předvedli co nejlepší výkon v přestrojení v nějakého jiného známého umělce. O funkčnosti konceptu těchto proměn, z nichž vám některé zůstanou v hlavě ještě hodně dlouho, svědčí i sledovanost. Díl pořadu, který odvysílala TV Nova 23. dubna, dokonce překročil hranici 1,8 mil. diváků starších 15 let (podíl 45 %). Facebooková stránka se líbí 123 000 lidí, což je od startu, který se datuje k 26. březnu, hodně slušné číslo.

Názor: „Díky velké popularitě Tvojí tváře diváci klidně přehlídnou, že se některým soutěžícím nedaří příliš vměstnat do role, i když maskéři této show podávají heroické výkony. Diváci se navíc dobře baví, je to zábava, která je Čechům blízká a po dlouhé době jde konečně o televizní formát, který si na zábavu jenom nehraje,“ Aleš Kacl, PR Director Just Communication.

Názor: „Pořad tohoto typu tady žádný jiný není. Lidé se chtějí odreagovat, velmi dobrou práci odvedli také maskéři,“ Míla, Děčín.

Zdroj: reprofoto youtube.com

Autor: Markéta Hellingerová, Senior PR Consultant, Just Communication

Produktová a korporátní komunikace

Zařídíme, aby média Váš produkt milovala a dostaneme Vaši značku mezi lidi.

Eventová komunikace

Dovolte zákazníkům poznat Vaši lidskou stránku, seznamte se s nimi osobně. 
 

Krizová komunikace

Ochráníme Vaši pověst i tržby, zvládáme i nejtěžší krizové situace.

Monitoring médií

Sledujeme a vyhodnocujeme vše, co Vás zajímá. Analyticky a graficky zpracováváme na míru pro Vaše potřeby.

Mediální tréninky

Nebojte se kamery! Naučíme Vás komunikovat s médii, co říct, kdy to říct, jak, čemu se vyvarovat a jakým způsobem

Online PR

Komunikační strategie pro internet –  diskuze, blogy, sociální sítě, online média, reputation management

Naše služby